Rege day

Masáže

Prírodné masážne oleje

Pracujeme s prírodnými masážnymi olejmi, ktoré sami vyrábame. Sú to olivové masážne oleje, obsahujú vitamíny B,A,C,E, ktoré sa podieľajú na ochrane pokožky, zanechávajú ju jemnú, a veľmi ľahko sa vstrebávajú. Sú vhodné pre vlastnú potrebu, ako aj pre profesionálne masáže.

viac na www.masaznyolej.sk

Prihlásenie

Dornova a Breussova

 

 

 

Dornova metóda

 

Dornova metóda je šetrná manuálna terapia, ktorou sa môžu liečiť onemocnenia a obtiaže spojené s pohybovým aparátom. Pre svoju jednoduchosť, bezpečnosť a účinnosť je táto metóda stále obľúbenejšia a vyhľadávanejšia. Dochádza pri nej k uvoľneniu blokád a bolestí v problematických partiách – prevažne okolo chrbtice, bedrových kĺbov, kolien, členkov a ramien. Lieči problémy so skoliózou, veľmi úspešne vyrovnáva rozdielnu dĺžku dolných končatín a tým napravuje celkovú statiku tela.

 


Breussova masáž

 

Je to jemná masáž chrbtice, ktorá pomáha uvolniť tlak a napätie vo svaloch v oblasti chrbtice. Regeneruje a vyživuje medzistavcové platničky, čím sa vyrieši široké spektrum zdravotných problémov. Súčasne je to i príjemná energetická a relaxačná masáž. Posunuté bedrové alebo hrudné stavce môžu byť často bezbolestne uvedené do správnej polohy. Ako olejček sa používa ľubovník.